Duyurular

KONGRE PROGRAMI

KONGRE PROGRAMINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


David Fletcher

Dr. David Fletcher (Loughborough University) kongremizde davetli konuşmacı olarak katılacaktır.   Dr David Fletcher is a Senior Lecturer in Performance Psychology and Management and the Director of the Performance Psychology Support Service at Loughborough University.  David’s teaching, research and consultancy focuses on the psychology of performance excellence in sport, business and other performance domains. His work addresses how high achievers thrive on pressure and deliver sustained success, and clusters around the following performance themes: Performance Leadership and Management (e.g., high performance leadership, managing elite teams) Performance Environments and Cultures (e.g., organizational functioning and effectiveness, emotional intelligence and communication) Performance Psychology and Lifestyles (e.g., growth and thriving, psychological and team resilience, stress and emotion) Performance Consultancy and Coaching (e.g., psychosocial interventions, professional competence)    


MAKALE SÜRECİ HAKKINDA!!!!

  Kongre kitapçığında özet yayınları bulunan araştırmaların dergimizde Makale olarak yayınlanmasını isteyen bilim insanları 30 Eylül 2015 tarihine kadar aşağıda adresi verilen ve belirtilen süreçleri tamamlaması gerekir. http://dergipark.ulakbim.gov.tr/useeabd/login sitesine giriş yaparak, üye olmaları ve YAZAR REHBERİ ni inceleyip http://dergipark.ulakbim.gov.tr/useeabd/about/submissions#authorGuidelines MAKALE YAZIM VE YAYIN İLKELERİ'nde belirtilen biçimsel ve bibliyografik gerekliliklere uygun olarak hazırlanmalıdır.


TEŞEKKÜR

10-13 EYLÜL 2015 tarihleri arasında ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ev sahipliğinde gerçekleştirilen  ULEAD 4. Uluslararası Spor Bilimleri Araştırma Kongresi Çanakkale de tamamlandı. Toplam 144 Bildiri-324 yazarın kayıtlandığı kongreye yurt içinden ve yurtdışından değerli akademisyenler katılım göstermişlerdir. Kongreye katılım gösteren tüm değerli bilim insanlarına teşekkürü bir borç biliriz. Bir sonraki kongrede buluşmak dileği ile... ULEAD Başkanı Prof. Dr. Dinçay KÖKSAL