DAVET

Çanakkale Deniz Zaferinin 100. Yılı nedeniyle Çanakkale Savaşlarında şehit olan üniversite öğrencilerinin ve tüm şehitlerimizin anısına “Spor, Barış ve Dostluk”  temalı kongremizi 10 Eylül- 13 Eylül 2015 tarihleri arasında Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği(ULEAD) ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlük  Beden Eğitimi ve Spor  Bölüm Başkanlığı  işbirliğinde gerçekleştirilecektir.

Kongrenin, katılımcılara deneyimlerini paylaşmak ve  spor  eğitimi ve araştırmasında uygulanan yeniliklerine ilişkin en son gelişmeleri tartışmak için ideal bir fırsat ve mükemmel bir platform sağlamasını beklemekteyiz. Kongre’de sunulan bildiriler isteğe göre elektronik kongre bildiri kitabında arıca hakem değerlendirmesi sonrasında “Uluslararası Spor Bilimleri Araştırma Dergisi,  International Journal of Sports, Exercise and Training Science ve CBÜ Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Dergisi"' nde isteğe bağlı olarak yayınlanacaktır. Sözlü ve poster olmak üzere 2 sunum yöntemi olacaktır.

Kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Dinçay KÖKSAL

 


09 Ağustos 2015, Pazar 1893 defa okundu


Copyright © 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.